Bezoekersteller  

Vandaag269
Gisteren300
Deze week1132
Deze maand3137
Totaal191716

Wie is online

3
Online

   

Nieuwste gebruikers  

  • warre.vanbiervliet
  • Frederik
  • johan
  • Lesn
  • marcialatruwe
   

Hieronder kun je van alle deelnemers de starttijden zien. Deze kun je ook raadplegen onder de tab "Koppeltijdrit"

Dan doorklikken naar "Startvolgorde" ( eventuele wijzigingen moet je daar bekijken of raadplegen)

 

  Team Deelnemer Deelnemer 2 Starttijd
  KIDS 2      
1 Team Focus (Gaverzicht-Be Okay) Troy Trappeniers [M] Tobias Flajs [M] 13:10:00
2 De snelheidsduiveltjes Mats Degrendel [M] Louis De Clercq [M] 13:12:00
3 De Schalkse bikers Florian Vandersteene [M] Bas Delrue [M] 13:14:00
4 De ettertjes Mauro Ghillemyn [M] Simon Vermès [M] 13:16:00
5 Fun-4-2 Remi Vermeulen [M] Victor Vandewalle [M] 13:18:00
  KIDS 1      
6 Restoteam Tijl Dewulf [M] Emilio Preneel [M] 13:34:00
7 LOJA Loic Tack [M] Jasper Destorme [M] 13:36:00
8 Loic&Raynaud Raynaud Beke [M] Loic Delputte [M] 13:38:00
9 L & M Maurice Hoorens [M] Lex Van Daele [M] 13:40:00
10 Golden Duo Thibo Beunnens [M] Jéròme Vandemaele [M] 13:42:00
11 De vlammende wieltjes Kasper Vandorpe [M] Gust Cappon [M] 13:44:00
12 De Toekomst Kyano Cottignies [M] Juul Desreumaux [M] 13:46:00
13 De Roekeloze fietsers Lars Delrue [M] Julien Vanoverbeke [M] 13:48:00
  JONGEREN 1      
14 WDK renners Staf Cappon [M] Wannes Ares [M] 14:50:00
18 AVR Boys Nand Vanderiviere [M] Gillian Vermote [M] 14:58:00
15 Petrol-team Leander Vandersteene [M] Milan Vantomme [M] 14:52:00
17 DE MEETJESLANDERS Victor Hoorens [M] Ivo Van Daele [M] 14:56:00
16 KVCM dreamteam Sander Defoor [M] Matthijs De Clercq [M] 14:54:00
  JONGEREN 2      
19 Gaverzicht-be-okay Jarre Buyck [M] Erben Vanhie [M] 15:00:00
  VOLWASSENEN      
20 Madam Contrelamontre Pascale De Wilde [F] Kathleen D'haene [F] 15:10:00
21 Putters gemengd Dimitri Demeyere [M] Julie Sap [M] 15:12:00
22 Team Beaufort Stefaan Heethem [M] Mieke Verlet [F] 15:14:00
23 De Mixed Surplatskes Xavier Vercoutere [M] Maaike Ryngaert [F] 15:16:00
24 De Berglama’s Barry Garcy [F] Pauline Witdouck [F] 15:18:00
25 Bluvn stampn Emmanuel Verfaille [M] Jella Bisschop [F] 15:20:00
26 #Fly Sarah Ten Hartog [F] Kris Asselman [M] 15:22:00
27 Belgie-Holland Gino De Clercq [M] Eltina Van Wijk [F] 15:24:00
28 Zware benen Tom Vercouter [M] Kathleen Jacobs [F] 15:26:00
29 De doorzetters Elien Vanderhaeghe [F] Bart Acke [M] 15:28:00
30 Lentriac Koen Allossery [F] Deborah Ghyselen [F] 15:30:00
31 Bon Vivants Timothy De Weirdt [M] Dennis Noppe [M] 15:40:00
32 De torpedo's Klaus De Buysser [M] Frederique Autekie [M] 15:42:00
33 LCC Jan De Wel [M] Wim Naeyaert [M] 15:44:00
34 S-train Tom Bauwens [M] Alexander Spyns [M] 15:46:00
35 TEAM RR Delta Robin Bruyneel [M] Robin Mestdagh [M] 15:48:00
36 Toko Viago Koen Goossens [M] Tom Viaene [M] 15:50:00
37 team karrestroate Curd Buyck [M] Michaël De Baets [M] 15:52:00
38 TT VDH Dieter Vandenhende [M] Steven Vandenhende [M] 15:54:00
39 WaKa!!! Dieter Bogaert [F] Peter Vervynck [M] 15:56:00
40 Whatsprinting Thomas Sevenans [M] Thomas Thange [M] 15:58:00
41 Xaxi & Nesta Tom Van Poecke [M] Jelle Van Reckem [M] 16:00:00
42 Jonas en Merijn Merijn Vandenbulcke [M] Jonas Beernaert [M] 16:10:00
43 Thunder Dieter Platteeuw [M] Peter Vanrobaeys [M] 16:12:00
44 Racekoeien Jeroen Mispelaere [F] Thomas Gesquiere [M] 16:14:00
45 Timmer- en Dakwerker Benoit Dewitte [M] Mathieu Dewitte [M] 16:16:00
46 Gratis Bier Dries Taillieu [M] Reinout Deryckere [M] 16:18:00
47 dieter en sam Sam Cappon [M] Dieter Verhaeghe [M] 16:20:00
48 Debo Cycling Team Michael Van Eeckhout [M] Dieter Maes [M] 16:22:00
49 HILAIRE XCM TEAM Vincent Cottignies [M] Ludwig Desreumaux [M] 16:24:00
50 De bikers Sander Vankeirsbilck [F] Wannes Wilbers [M] 16:26:00
51 Buurman en buurman Dries Barbier [M] Steven D'helft [M] 16:28:00
52 VIND! CYCLING TEAM Steven Descheemaeker [M] Frederik D Devolder [M] 16:30:00
53 Zo vader zo zoon Curd Buyck [M] Jarre Buyck [M] 16:32:00
54 Team Aoigem Kristof Vandaele [M] Dieter Verspille [M] 16:34:00
55 De Putters trein Dimitri Demeyere [M] Stijn Boel [M] 16:36:00
56 Delta Bikes Women Joyce De Loof [F] Julie Sap [F] 16:46:00
57 De putters - masters Filip Vermeersch [M] Kristof Himpenes [M] 17:00:00
58 Dovy fcc Ruben De Marez [M] Wannes Geldof [M] 17:02:00
59 Dovy patrongs Jochen Deweer [M] Justin Compernolle [M] 17:04:00
60 THE BOLD COCONUTS David Stael [M] Pieter Beunnens [M] 17:06:00
61 Granfondoteam.be_1 Jan Desal [M] Kristof Peiremans [M] 17:08:00
62 De Baroudeurs Robin Withouck [M] Ben Wandels [M] 17:10:00
63 Boanpioen Kasper Baes [F] Frederik Dhollander [M] 17:12:00
64 Blue Globe Sports Endurance Team Gatien Bossaer [M] Kenny Cousaert [M] 17:14:00
65 TT Team Atom6 Pieter Tibergijn [M] David Blommaert [M] 17:16:00
66 Team Jama Francky De Praeter [M] Yves De Praeter [M] 17:18:00
67 KWV'S TT & ADHD Thomas Nelissen [M] Benoit Janssens [M] 17:20:00
68 Phil & Co Sebastiaan Delodder [F] Kasper Lagae [M] 17:22:00
69 Ketting Rechts Guust De Smul [M] Peter Smet [M] 17:24:00
70 CTTT 1 Bjorn Moerkerke [M] Dieter Moerkerke [M] 17:26:00
   
© Onderhouden door Philiep